OSUD  LZE  PŘEDPOVÍDAT

 

 

 

 

 

KONTAKT

Do osudu lze nahlédnout a budoucnost lze předpovídat zrovna tak, jako se předpovídá počasí. Magické slovo OSUD pochází ze slova „fátum“ a znamená zosobnění člověka, jeho vlastností a jednání, které spoluurčují jeho život, jež ve všem nemůže ovlivnit, neboť je pokládán za svrchovanou moc Boží či jinak řečeno za Sílu, která předurčuje: a) jaký život prožijeme; b) pohlaví; c) do jaké rodiny a prostředí se narodíme; d) dlouhověkost... Ve skutečnosti je podle výše uvedeného lidem určeno jen velmi málo věcí, které neovlivní,  a to jsou ty domněnky, že s osudem se nedá nic dělat.

 

V Ě Š T B Y

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z výkladu karet se NIC takového nevyplnilo. Naopak díky numerologii (viz. foto níže) píšu o  Ivetě Bartošové (do deníku Blesk) o něčem jiném, neboť  rok 2011 ukazoval samé zátěžová čísla, a ty se vyplnily >>

Ve výše uvedeném e-mailu (r.2010) se zmiňuji o pokusech sebevraždy a nemocnici..., takže pokud jsem redaktorce Blesku (k výše uvedeným slovům) psal, že to u Ivety nevidím dobře, měl jsem na mysli, že v roce 2011 se bude opakovat něco podobného. Iveta se ve 2004 trávila prášky, služka Golda ji našla polomrtvou v garáži, skončila na kapačkách..., ve 2006 si řezala žíly, a zase se trávila prášky..., opět ve špitálu na kapačkách... a tak dále).

Rok 2011 (jak v e-mailu 12.8.2010 predikují) pro Ivetu dopadl následovně: magazín ŠÍP 28.4.2011 píše, že život přinesl Bartošové definitivní konec...(viz. níže); deník Blesk 12.8.2011 - Ivetu Bartošovou  zase odvážela záchranka do nemocnice kvůli nevydařené sebevraždě; 22.8.211 (opět Blesk), že přišla o všechno; 25.8.2011; skončila na alkoholním léčení, soud ji odebral syna Artura...  To je další příklad, že karty "neviděly" daleko..., ani na dobu jednoho roku  

Níže uvedené (jsem nahoře psal do deníku Blesk), to se také vyplnilo, a to je opět důkaz, že prediktivní numerologie nedává prostor pro zmatek, ale je jasným klíčem k předvídání událostí.