Jan Bajura

http://vestba.wz.cz

 

 

 

Vítám Vás na stránkách www.vesteni-osudu.cz, níže si můžete vybrat z věšteckých témat, které vás nejvíce zajímají. Jsou zde zajímavosti z duchovní a okultní oblasti. Věštění umožní nahlédnout do budoucnosti, minulosti i přítomnosti. Mezi oblíbené omyly patří domněnka, že osud je lidem určen a nedá se s ním  nic dělat. Ve skutečnosti je lidem dáno jen velmi málo věcí, které neovlivní. Za každou významnou událostí lze najít člověka s jeho konáním. Člověk může změnit vše, co se zdá být nevyhnutelné, ale některé jeho snahy se též mohou stát osudové.

 

 

 

   

  

                                               Věštění  budoucnosti

 

 

 

 

 

                        Než se rozhodnete napsat...

 

                                                               

        Menu

 

 

 

 

 

 

Za obzorem vnímání

Co nabízím

Věštění z tváře

Věštění z ruky

NUMEROLOGIE

Věštění z karet

Kartářské techniky

Karma zák.osudu

Duch.zák.života

Duch.zák.úspěchu

Kosm.hra života

Duše a stres

Duše a temnota

Duše,mysl a tělo

12 tajemství

Věštba lat.Oraculum

Orákulum se nemýlí

Orákulum v životě

Rozdíly v proroctví

Čím je vykonáván osud

Věštec.zajímavosti

Věštecké kuriozity

Věštectví a podvody

Napsali o mně

Reference 1

Reference 2

Kontakt

 

 

 

Chtěl bych požádat zákazníky, aby si přečetli všechny informace a nedotazovali se na to, co je už v ceníku uvedeno:Kolik to bude stát? Jaké údaje potřebujete? A podobně.

    Doručování, platby, zasílání předpově  

 1. E-maily a objednávky:

 1. Platby:

 1. Doručování:

 1. Termíny zaslání:  Předpovědi zasílám do 1 až 2 týdnů - podle pořadí zaslané platby. Je-li někdo netrpělivý, může to zkrátit včasnou objednávkou.

 2. Fotografie: Pro předpověď budoucnosti (u výběru číslo 2 + 3) potřebuji především vaši fotografii =  Jak by měly  fotografie vypadat, uvádím na konci ceníku.

 3. Potřebné  údaje k  předpovědi:  Údaje musí být pravdivé, na  neexistující osobu  nemá  smysl dělat předpověď.

    Ke každé objednávce a věštění 1 4 uveďte

a) Jméno + současné příjmení

b) Rodné příjmení

c) Datum narození  

 Objednávka č. 1

d) Pro partnerské vztahy = stejné údaje o partneru, viz. písm. a) - c)

     Objednávka  č.2 + 3 = Fotografie

e) Fotografie:  Jak mají fotografie vypadat - viz. dole na konci ceníku

f) Telefonický kontakt  (kdyby se porouchal internet, abych mohl zaslat SMS) 

 

Informace i údaje jsou diskrétní, spolehlivost je zaručena,  po zaslání rozboru vše z PC vymažu, případné obavy jsou zbytečné.  


Moje stránky sice vypadají jako omalovánky, ale barevné zvýraznění slov a vět urychluje

výběr podstatných věci.

Čísla určují naši životní dráhu, zdraví a osud

Ve všeobecnosti čísla mají pro každého velký význam. Psychologie, myšlení, uvažování, emoce, ambice, láska, nenávist, zdraví, kariéra apod., vše dominuje skrze numerologii čísel, která je reprezentují. Jsou-li např. numerologická čísla v souladu s čísly jiné osoby, přináší zážitek harmonických vztahů s jinými osobami. Jsou-li naopak čísla v opozici s čísly přátel, partneři spolu nikdy nebudou žít harmonii, více o tom v odstavci >> "Partnerské vztahy"

Náš život, cesta a osud, je zatajen v číslech. Máme je v datech narození, v našem jménu, příjmení, které je informací o našem rodu. Celý život nás obklopují vibrace, které ovlivňují naše štěstí či neštěstí. Celý vesmír, příroda i my jsme prostoupeni určitými druhy vibrací, vlněním různé intenzity. Pod  slovem "neviditelné vibrace" si lze představit cokoliv z toho, o čem je  numerologie + astrologie, anebo také, co  ve svých dílech uvádí Severinus Boëthius (480-524), nebo Emanuel Swedenborg (1688 - 1772),  ale také i samotná Bible > viz. "Čím se provádí osud". 

Čísla však vznikla dříve něž astronomie a astrologie, bez nich by se nedalo nic spočítat. Vše od počátku stvoření bylo utvořeno čísly, jež jsou základem všeho, ať se to týká složení rozmanitých prvků..., zákonitých přírodních jevů, střídání počasí..., pohybu hvězd a galaxií..., i harmonie vesmíru je založena na přesně určených kombinacích. Všechny druhy přirozených i nadpřirozených věcí s neviditelnými silami je vázáno na čísla, jež spočívají a splývají s nebeskou oblasti a její jednotlivými podstatami. Čísla též oznamují události, jež dosud odpočívají v tichu budoucnosti.  

    Nemusíte mít duševní mysl, abyste cítili svou přítomnost stejně, jako vlivy nepostřehnutelných vibrací z atmosféry Tyto neviditelné síly určují kvalitu a délku našeho života. Přinos legendární myšlenky a zázračné body obratu k životním úspěchům, byly vyvolané některými pozitivními vibracemi. Jsou skryté v číslech. Na druhou stranu lidé čelí i potížím, které je přes upřímnou snahu systematickým přístupem vedou k problémům. Denně to je na webu, v denním tisku, v televizi a tak dále.  

VĚŠTIT  NUMEROLOGIÍ nebo KARTAMI?

Pythagorovo numerologie (používá ji 90% numerologů) není k věštění určena, jde o numerologii popisnou, slouží k poznání sebe sama; osobnosti druhých, možnosti člověka, typy, a poznání úrovní energií > cyklických roků. Nic z toho neslouží k přímému věštění. Numerologické informace jsou rozptýleny po celém internetu a informace jsou primárně založeny na méně pokročilé pythagorejské numerologii. Chaldejská numerologie se vyučuje jen zřídka. Pythagoras sám upozorňuje, že se tato numerologie>"nezabývá předpovídáním budoucnosti" 

Chaldejská neboli Prediktivní numerologie je určená k přímému věštění > viz. "Numerologie I." K věštění se používají  jednociferná + dvojciferná čísla, což u Pythagorovo numerologie chybí. Metafyzická čísla rozšiřují hranice informací nejen na vliv planetární, ale i jiné síly kosmu ovlivňující lidské osudy.  Více se zabývá "mlčenlivými" významy čísel s okultním vlivem na lidské životy. Jsou to metody k poznání událostí, které s největší pravděpodobností nastanou a lze nahlížet nejen do budoucnosti, ale minulosti, která ukazuje všechny prožité - dobré i špatné časy.  

V obklopujícím vesmíru nic jiného, než energie (vibrace) neexistuje, dokonce v tuhém předmětu molekuly neustále kmitají. I naše myšlenky, emoce a celkové vnímání světa kolem nás jsou energetické vibrace. Osud je diktován vibracemi, jež určuje  náš celý datum narození. To jsou povahové vlastnosti - tedy karmická konstrukce = charakter s kterým jsem přišli na svět.  Volba, kterou člověk v jakékoli situaci udělal, byla diktována myšlením - povahovými vlastnostmi>"Karmou"

Věštění kartami:   

Výklad karet vychází z principu reality náhody, neboť výsledek  je závislý na tom, jak dlouho se karty míchají (či nemíchají) a pro jaké karty ruka sáhne > obdobně jako při losování - nikdo nevyloží (na stůl) opakovaně  všechny stejné karty. Stačí, aby měl/a vykládající špatnou náladu, rozladěnou mysl..., a karty ukážou výklad z kterého tazatelka rok nespala. Překontroloval-li se karetní výklad predikcí, která je daná daty narození..., bylo zjištěno, že tazatelka byla s dcerou vystrašená zbytečně a stres celý rok ničil zdraví> ZDE

Zadruhé: Karty neukazují žádné data (měsíce, roky), s věštbou proto počítejte jen do jednoho roku. Co se nevyplní (od doby výkladu) do jednoho roku, nemá cenu dál čekat. Pokud kartář/ky sdělují pro vyplnění věštby delší dobu, jsou to fantazijní stanoviska. Někteří si dokonce myslí, že výklad karet platí napořád> ZDE  

Zatřetí:   Věštba vyžaduje určení přesného roku. K čemu je předpověď, když se neví, do kdy se má vyplnit?  Výklad karet ale žádné roky neukazuje. Ukazuje ohraničenou část budoucností (život je plný otazníků, neustále se něco děje) s vyplněním věštby se proto počítá do 1 roku.

Neodrazuji od výkladů karet:

Také  vykládám karty, ale u predikce nad jeden rok se používá jiná technika, to lze zjišťovat pouze výpočty, tedy numerologicky> ZDE.  Osud není o životě  "do jednoho roku". Jak chce člověk vědět (když to z nějakých důvodů vědět chce), co mu život nachystal v dalších letech? Lidé si myslí, že nic lepšího než výklad karet neexistuje. Jak se tato modla v životech lidí vyplňuje, ukazují příklady dole

1)  Krach cestovní kanceláře Václava Fischera s ročními obraty 5 miliard. Televize Nova spustila v roce 2000 nový pořad s názvem "Věštírna"; moderovala ho Šárka Kubelková > věštci měli uhodnout, kdo je schovaný pod černou kápí... Kartářka tam majiteli CK Václavu Fischerovi doporučila koupit další letadlo Boeing, přitom nevěděla, co se bude dít, když to Fischer udělá? Přes karty totiž vědma "neviděla vůbec NIC" (narozdíl od numerologie), která  ukazovala po dobu 9 let samý úpadek s totálními ztrátami. Podnikatel Fischer si pořídil další letadlo, přestalo se dařit a zbankrotoval, do 9 let > 2x. Karty ho pomohly zruinovat. Zabavili mu všechno, i letadla > ZDE

2)  Trestní stíhání ex-dirigenta Bohumila Kulínského: Kulínskému hrozilo za pohlavní zneužívání dívek vězení, a tak mu  kartářka (pro psychický klid) ve 2008 vyvěštila z tarotu, že "má vývojově dobré, pozitivní karty, takže dopady soudního řízení by mělo dopadnout dobře..." > z videa  www.stream.cz 19.3.2008 > "Kulínský: Nad vodou ho drží kartářka! Kartářka věští kladné dopady"). Věštba se vyplnila takto: "Trest byl nepodmíněný, a Kulínský musel 6.4.2009 nastoupit na 5,5 roku do vězení. Numerologická predikce Kulínského však pro 2008 ukazovala "prudké bolestivé změny"; a pro 2009  zhroucení nadějí s násilnou změnou osudu=že soudní řízení nedopadne dobře. 

3)  Zpěvačka Iveta Bartošová: Kartářka ji ve 2010 věštila, že "do roka bude mít miminko!". Samozřejmě, že se nic takového nestalo, ani nemohlo (se stabilními depresemi a užíváním antidepresiv...žena neotěhotní). Naopak "do roka" Iveta přišla o přátele, nastal existenční "konec", opakovaly se pokusy sebevraždy, záchranka ji vozila do nemocnice, skončila na alkoholním léčení, soud ji odebral syna Artura... Karty události neviděly ani do toho jednoho roku, přičemž jsem 12.8.2010 deníku Blesk psal, že "pro Ivetu Bartošovou to ve 2011 nevypadá dobře..." > ZDE

Prediktivní numerologie

K predikci s Pythagorovo numerologie jsem již psal, nezabývá se tím, co se v budoucnosti stane nebo nestane.  Osobní roky 1-9 však nevyslovují žádné konkrétní předpovědi, jsou to všeobecné informace o vývojových směrech, které umožňují pohlédnout na životní situace, protože 9-ti leté cykly se opakují. Z toho plyne, že v každém určitém osobním roku se člověku může něco dobrého i špatného zopakovat. Žádný osob.rok neříká ani to, zda se štěstí nebo ZLO ve stejném osob.roce zopakuje > dole v bodu 3) je názorný příklad, co ex-dirigenta Bohumila Kulínského 2x ve stejném osobním roce potkalo.

Druhou důležitostí také je, pod kterou planetou "věštec" numerologická čísla vnímá. Zařadí-li čísla podle Západní tabulky pod jinou planetu, např. trojku pod Merkur nebo Mars, pak to je úplně o něčem jiném > viz. tabulky zařazení čísel pod >  konkrétní planety.

Osobní rok 3 by měl být například  nejpříznivějším rokem, a přinést samé pozitivní věci, neboť trojka je pod vibrací Jupitera, který představuje "velké štěstí". Astrologie tuto planetu také považuje za "Velké štěstí". Jupiter přináší štěstí, ale osobní rok 3 není analýza s předpovědí, co se stane a nestane. Příklady jsou uvedeny níže.  

1) Zpěvák Petr Kolář: Deník Blesk ve 2011 zveřejnil zpěvákovo fotografii, jak "se objímá a líbá s cizí ženou".  Kartářka-numeroložka sdělila, že "...zpěvák je v osobním roce 3, čímž je pod ochranou, která mu nedovolí zbourat manželství" (os.rok 3 končil v červnu 2012). Za pár měsíců (27.3.2012) se v Blesku objevilo: "Petr Kolář se rozvádí a přijde o obě děti..."  Analýza pro 2011  (osob.rok 3) však ukazovala "rok zkázy > prudké neblahé změny, cestu údolím tmy a utrpení..." Psychické zátěže kvůli všemu, co rozvod přináší, tím utrpením a zkázou jsou. Věštba "o ochraně, která nedovolí zbourat manželství" se nevyplnila.

2)  Věštba z osob.roku připravila zákaznici na více jak 8 měsíců o práci a finance > ZDE

3) Herec Vlastimil Brodský se ve 2001 - v osob. roce 3 zastřelil;  Hudební skladatel Karel Svoboda se ve 2007 zastřelil v osob. roce 3;  Václav Fischer majitel cestovní kanceláře v os.roce 3 (ve 2009) zažil 2. bankrot, zabavili mu všechen majetek, konec podnikání, odchod z ČR do ciziny, kde skončil jako číšník s roznášením piva.  Podnikatel Václav Kočka, byl ve 2008 zastřelen v hospodě v os.roce 3; Ex-dirigent Bohumil Kulínský v os.roce 3 (ve 2009) dostal příkaz k nástupu do vězení na 5,5 roku a odpykával si trest. Rok předtím (ve 2008) mu kartářka tarotem věštila, že soud dopadne dobře. Když Bohumil Kulínský 15.9.2018 zemřel, opět byl v os.roce 3; z toho plyne, že ZLO se za 9 let ve stejném osob.roce zopakovalo. TV moderátorka Gabriela Partyšová  se ve 2013 rozvedla - byla v os.roce 3;  Slovenský expremiér Robert Fico ve 2013 prohrál prezidentské volby = byl v os.roce 3;  Spisovatel Michal VIEWEGH ve 2012 - os.rok 3 > prasklá srdeční aorta. Český voják Ivo Klusák zemřel 8.7.2014 v Afghánistánu > v os.roce 3;  Astrolog Antonín Baudyš  zemřel ve 2010 > 14 dnů před vstupem do os.roku 3. To považujte za osobní rok 3; Miliardář Petr Kellner zemřel (při pádu helikoptéry) koncem března 2021, necelé 2 měsíce před vstupem do osobního roku 3, to také již považujte za osobní rok 3  > důvody jsou uvedeny níže.  

O záhadnosti čísla 3 je více uvedeno v odstavcích s názvem "Co se stane, když se vykrátí   dvojciferné číslo na jednociferné?" > "Číslo 3 nebo 12"

Osobní roky se počíta od narozenin do dalších narozenin, ale život neprobíhá podle "jízdního řádu". Když kliknete dole na odkaz (a pak stejný název na  jiné stránce), je tam graf, který ukazuje, jak se cyklus osobního roku prolíná s energiemi dalšího roku. To znamená, kdy v plné míře působí energie současného roku, kdy slábnou, a kdy již (u stávajícího roku) začaly působit i energie dalšího roku. Z toho zjistíte, že se předpověď může vyplnit o 3 měsíce o 1/2 roku dříve. Člověk může některé události urychlit, a v mnoha případech si (nechtěně) termín událostí určí sám; viz.také > Cykly osobních roků

Morbidní věštby lidem nesděluji, je to TABU, příklady jsem uvedl, protože dokazují, že osobní roky  nesdělují, co se stane... Ač se to věštcům/numerologům nelíbí, jsou to fakta. Příklad o "strašidelném" os.roku 9 (níže), který přinesl štěstí, také dokazuje, že osobními roky se věštit nedá > když člověk počítá s příznivou dobou,  objeví se životní zvrat, a v os.roce, který je známý nepříznivými změnami, je člověk obdarován štěstím.

4) Osobní rok 9 (často přinášející nedobré změny...) přinesl šťastné události: Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich ve 2011 (v osob. roce 9) uzavřel sňatek, přibyly mu finance pro investice do podnikání, zvýšil zisk natáčením TV pořadů "Ano šéfe" atd. Ornela Štiková ve 2015 (v os.roce 9) uzavřela sňatek s Josefem Koktou. Zpěvačka Iveta Bartošová  (v os.roce 9) v září 2013 také uzavřela sňatek s Josefem Rychtářem.  Zpěvák Ladislav Kerndl se 1995, v os.roce 9 (oproti těm, kteří v roce 9 zemřeli), uzdravil z rakoviny.  Takových příkladů lze uvést mnoho. A tak to je i s dalšími osobními roky > Jedni se v některém osobním roku rozvedou, druzí ve stejném cyklickém roku uzavřou sňatek; jiní získají novou lepší práci, druzí jsou z práce vyhození a tak dále.  

     Po zjištění osobního roku se dělají další výpočty k identifikace skrytých sil. Ty sdělují, co se s největší pravděpodobností stane. K výpočtům slouží čísla ze dne, měsíce + roku narození, ovšem ke zjištění osobního (cyklického) roku se z dat narození využívá jen číslo dne + měsíce narození. Sedmi kombinacemi různých výpočtů se zjistí další čísla, a z řady vzniklých jednociferných + dvouciferných čísel se čte budoucnost osobního roku - obdobným způsobem jako z tarotu, který má také svá čísla. Rozdíl je ale veliký, karty jsou náhodně vytažené, ale výpočty z dat narození jsou dané osudem > představují všechno - povahové vlastnosti, karmu, štěstí, zdraví, budoucnost a vše ostatní, což karty nikoliv!

Partnerské  vztahy  

Nahoře v úvodu se zmiňuji, že v číslech je skryta naše životní dráha, zdraví, osud, ale též o souladu numerologických čísel s čísly jiných osob, jež má vliv na to, zda partneři spolu budou či nebudou žít v harmoniiZjistit, zda jsou čísla v souladu či opozici není složitá záležitost, ale v zamilovanosti si každý myslí, že vztah bude "napořád", až život ukáže, jak to bude? Díky své schopnosti rezonance člověk neustále zažívá podivné „náhody“, potkává stejně naladěné duše, zrovna tak, jako se hudebník na ulici náhodou seznámí s jiným hudebníkem.  Shodně naladěné duše přitahují shodné protějšky, jež stojí na "stejné rádiové vlně" > mají i shodnou povahu. Shodná povaha bývá i v tom, že jsou oba  dominantní. Jak dlouho se budou dvě "dominantní" povahy snášet, ukáže čas.

Zamilovanost a pravá láska jsou tak rozdílné jako květ a plod. Plod se objeví, až když květ uschne a odpadne. Láska znamená vědomé přijímání nedokonalosti. Není to žádný vnější projev, nýbrž základní proměna našeho bytí.  Fyzická atraktivita partnera/ky může na první pohled okouzlit, ale další vlastnosti nelze snadno rozpoznat, kvality nového partnera vidět nejsou. Láska se nedá poznat podle množství, intenzity a hloubky polibků.  Člověka neurčuje jenom jeho chování, řeč a vzhled (vnější úroveň), ale také vnitřní hodnoty, jako jsou pocity a myšlenky (vnitřní úroveň). Rozhodující je tajná úroveň, která určuje prožitky jevů a milostné spojení ženy s mužem. Všechny tři úrovně jsou ovlivňovány tělem, myslí a karmou

Největším nebezpečím ve vztazích je člověk sám sobě, svými výběry partnerů. Když se třikrát ve vztahu splete, tak si dává pozor, nebo raději do žádného již nevleze. Protože když si člověk sáhne třikrát na kamna, tak si rozmyslí, zda si na ně sáhne po čtvrté.  Po rozchodu může člověk hledat, jak neudělat stejnou chybu znovu. Jde o to, zda si tu chybu uvědomí.  Vztah může opustit partner, který byl naprosto ideální.  Jsou  případy, kdy  partner/partnerka člověka opustí, přestože na tom nemá žádný podíl ani možnost to ovlivnit. A také dost často se stane, že si muž nemůže zvyknout na nové manýry jiné partnerky a odejde nečekaně ze vztahu, nebo řekne nové partnerce klidně po dvou letech, aby se odstěhovala, že chce být sám.  Jak tedy přistupovat při dalším výběru?

O vzájemné a dlouhodobé přitažlivosti mezi dvěma lidmi rozhoduje především karma. Pokud do existujícího vztahu vstoupí další lidé, stává se to nejčastěji kvůli velmi silné karmě. Každý si s sebou nese od počátků časů nekonečně mnoho karmických svazků, které se mohou v tomto životě projevit jako přitažlivé, popřípadě jako obtížné vztahy. Karmičti jedinci se k sobě přitahují jako "magnet ke kovadlině". Stačí se podívat na rozchody osob > třetí - čtvrtý vztah, a pokaždé byl další partner/ka karmický/ká. Jen poskromnu je vidět, že karmický partner nemá karmickou partnerku. Jak je kdo, a nakolik karmický, včetně partnera/ky, určují čísla z celého data narození. Karmická numerologie vysvětluje, co spojení dvou karmických partnerů obnáší.

Stavy mysli všech lidí podléhají neustále změně, mění se neustále i to, co se našim smyslům zdá zcela pevné a skutečné. Přestane-li se člověku něco líbitzačne se měnit názor i přesvědčení...  Vše je pomíjivé. Budoucnost se proto ve vztahu dvou lidí často mění.

Karma

Slovo "karma" znamená „osobnost“, „charakter“ a také „čin“, „skutek“ nebo také „osud“; neboť stejná příčina, která vtiskne člověku jeho charakter, způsobí také jeho skutky a ty se pak k němu vrátí zpět a jsou jeho osudem. Slovo "karma" vyjadřuje hlubokou pravdu, že osobnost jako taková vytváří svůj vlastní osud skrze své skutky. Proto je osud vždy věrným odrazem osobnosti. U karmy je nezbytné vydělit tři kategorie sil, které utvářejí lidský osud. 1) MYŠLENÍ ČLOVĚKA. Tato síla utváří lidský charakter > souhrn povahových (morálních) vlastnosti člověka. Člověk sám bude takový, jaké jsou jeho myšlenky. 2) TOUHY A VŮLE ČLOVĚKA: jsou dva póly jedné a téže síly, spojují ho s předmětem jeho touhy a obrací jej tam, kde může být jeho touha uspokojena.  3) SKUTKY ČLOVĚKA. Přináší-li skutky člověka druhým živým bytostem uspokojení a štěstí, odpovědí je stejné uspokojení a štěstí jemu samému. Jestliže přináší ostatním utrpení, přinese mu to stejné utrpeníí. Pochopí-li člověk tyto tři části, ze kterých vzniká zákon Karmy, dostává vysvětlení, co je karma.

Touha a její vyšší druh vůle  jsou nejmohutnějšími tvůrčími silami. Vůle je spojena s podvědomými touhami vytvářející vášně, což určuje osud člověka. Touhy spojují lidi pouty lásky či nenávisti, vytvářejí budoucí nepřátele nebo přátele. Právě ony mohou člověka spojit s lidmi, u kterých nemá potuchy, co ze spojení na konci stojí a co všechno přinese. Myšlenky jsou svazující nitě, které spojují dohromady lidi k dobru i ke zlu, k přátelství i nepřátelství. Jediná zbytečná vibrace z neviditelného duševního světa rozhodne mezi dobrem a zlem, například k zlobnému vzplanutí nebo touze uškodit...  Karma je výsledkem volby ke které jsme směřování vlastní mysli.  Není to nic jiného než svoboda volby, která je nejdůležitějším faktorem při utváření lidského osudu > více "O lidském osudu".

Sigmund Freud (autor psychoanalýzy) uvedl: "Spása člověka spočívá v tom, že si může vybrat, co udělá."

Stane-li se člověku něco špatného, může to mít význam, který někdo vidí a jiný NE. Někoho nepřízeň osudu postrčí dopředu, jiný si uvědomí souvislosti, někdo je nepochopí a jiný má až do smrti pocit, že mu život ublížil. 

Predikce se potvrzuje zkušeností až po jejím vyplnění, např. jako v níže uvedených 189 e-mailech zákazníků.

Reference 1   Reference 2 

Osud je určen daty narození..., ty sdělují charakter, a podle toho se odvíjí osud. Jak myslíme, tak se chováme a jednáme. To však není určeno výklady karet, ale tím nahoře. Na výpočty k vzdálenější budoucnosti (nad 1 rok) potřebuji delší čas, osobní návštěvy (kvůli uvedenému) nepřijímám, výklad není na 1/2 hodiny. Rozbor mívá kolem 10 str. i více... Dotazy po telefonu neřeším, telefon proto nezvedám (nebo je vypnutý). Chce-li někdo předpověď, mám e-mail.  Výklad  dělám pouze písemně.

 


 

Písemné předpovědi

Tajemství štěstěny osudu je zapsáno ve třech oblastech: tvář+dlaně+data narození,

Lze využít i kombinaci:

 

          Numerologii - viz. "numerologické systémy"

          Čtení z obličeje

          Čtení z dlaní rukou

          Výklad karet (mariášové, bridžové )

 Numerologii III. dokazuje, že numerologické roky mají 2 významy = pozitivní i negativní. V příkladech je evidentně vidět, že pozitivní roky se mohou projevit zvratem a negativní roky přinést štěstí. To ale ukazují jiná čísla než čísla osobního roku.  

OBJEDNÁVKY (písemné zpracování)

                                       objednávkou je platba

1) Vzhledem k tomu, že není možné zpracovat libovolné množství objednávek, musím jejich počet regulovat - viz. informace nahoře na začátku CENÍKU bod 1- 5: "Doručování, platby a zasílání předpovědí".

2) V objednávce uveďte: číslo výběru + cenu + způsob PLATBY

 

 

číslo 

 

VÝBĚR PŘEDPOVĚDÍ

Hranice mezi iluzí a pravdou je NEVIDITELNÁ

 

Cena

 

 

 

 

 

 

1

Dlouhodobá předpověď

Fotografie jsou určeny pouze k výběru předpovědí č.2+3; chce-li přesto někdo i s fotografiemi, je to za příplatek

300,-Kč za tvář + 300,- za dlaně  

1) Dlouhodobá předpověď je o analýze každého roku života,  jsou věci,  které karty neobsáhnou, příklady jsem uvedl. Výklady jsou možné na vztahy a všechny ostatní věci.

Výklad karet by se měl vyplnit (od doby výkladu) nejdéle do 1 roku.

Na delší budoucnost je potřebná prediktivní numerologie. Žádný rok (v tom, co prožíváme) není úplně stejný, dokazují to změny ve vztazích, rodině, v pracovní oblasti, financích, majetku, zdraví, u děti... Hybné sily (viditelné i neviditelné) skrze povahu ovlivňují náš život a osud.

2)  Cena  je určena pro předpověď budoucnosti na 5-10 let, některé věci mohu (po domluvě) uvést i pro delší dobu, např. jde-li o vztahy... 

 

1200,-

2

 Z dlaní rukou  nebo  obličeje 

Každá ruka je mapou toho, co se bude dít v našich životech. Stačí se jen podívat jaké tratě na nich vedou a jaké odpovědi jsou  přímo před námi. Pomáhá též analyzovat  partnerské vztahy. Vše co se musí udělat, je porovnat vaše dlaně z fotografií.

 

1000,-

 

 

 

 

3

Z obličeje+dlaní rukou

viz. kapitolu Věštění z ruky a "Věštění z tváře"

Dvoj-kombinace věštění je levnější-viz samostatné ceny

 

 

1200,-

 

4

Velký rozbor s dlouhodobou předpovědí

Každý člověk se rodí s mapou svého životního plánu, ale jen málo lidí ví, že takové mapy existují. Vyžaduje to rozluštění hádanky čísel, pod kterými se každý narodil. neboť je příčinou věci, které se mu v životě dějí a opakují! "Bože proč se to stalo zrovna mně?" Nebezpečí je uzavřeno v každém z nás, v naši nevědomosti.

klik na  tajemství  KE  štěstí

nebo  Numerologie I. + II. + III.

nebo   OSUDY.CZ

Pokud zákazník k výběru č.4 ještě požaduje čtení z TVÁŘE či DLANÍ, je to za příplatek= 300,-Kč (tvář) + 300 Kč (dlaně rukou) > na každou osobu

 

 

 

2000,-

Fotografie  dlaní

Pro fotografování můžete použít mobilní telefon

Mobilním fotoaparátem lze pořídit kvalitní fotografie. Než fotografie zašlete, prohlédněte si je v počítači, zda jsou na nich vidět i drobné čárky (roztřesením ruky při mačkání spouště fotoaparátu).

Vzor fotografie: Dlaň musí být vidět celá i s konečky prstů a liniemi na zápěstí,

Prsty jsou volně, nikoliv úmyslně roztažené nebo sevřené, jinak to deformuje čáry

Dole detail zvětšené fotografie - lze číst z ruky bez přítomnosti osoby

Níže uvedenou fotografii takto nepořizujte, když dlaň dobře zaostříte (viz nahoře), tak si to zvětším do požadované velikosti jako dole.

Fotografie  tváře

Prosím nezasílejte umělecké fotografie, kde je půlka tváře zakrytá vlasy, podepřená brada rukou apod., zakryjete tím mnoho detailů. Než zašlete fotografie mailem, prohlédněte si je ve svém prohlížeči, zda nejsou rozmazané a jsou při zvětšení čitelné detaily tváře i s bradou.

 1. Fotografie zepředu by měla být 1x bez úsměvu, úsměv roztáhne a znehodnotí detaily o zdraví..

 2. Jestliže máte  fotografií více, je dobré vidět ze strany - nos i uši. Každé ucho může být v detailech jiné

 3. Nesmí být rozostřená (rozmazaná) a je potřebný snímek tváře z blízka,  je nutno vidět  vrásky i znaménka.

 4. Tvář musí být bez brýlí, neboť zakryjí podstatné detaily 

 5. Čelo pokud možno nezakrývat, aby byla vidět jeho výška a šířka a bývají na něm někdy vidět důležité vrásky

 6. Tvář muže potřebuji vidět bez VOUSŮ.  

 7. Pokud byly z tváře odstraněny mateřská znaménka a jiné kožní výrůstky, označte KDE?

 8. Data narození jsou potřebná, abych rozlišil minulost, současnost a budoucnost. Také osudová doba se počítá od narozenin do dalších narozenin, nikoliv od 1.ledna

  K předpovědi  je třeba vzít v úvahu jméno+příjmení, jméno může karmicky zatěžovat, skrývá informace po předcích a je důležité.

   

Vážení čtenáři, pokud Vám v budoucnu nepůjdou otevřít stránky na kterých jste, zadejte do vyhledavače níže uvedenou adresu, odkud se dostanete na všech dalších 40 stránek:

www.vesteni-osudu.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

 

Nabídka

Osud lze poznat I VĚŠTĚNÍ  Z  TVÁŘE  I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Numerologie I Věštění z  karet I  Tajemný zákon osudu I Tajemství 12-ti zvěrokruhů I Duchovní zákony úspěchů I Zákony energií, protikladů a života I Tajemství  mysli,  duše a těla I Stres a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I Jsme účastníky kosmické hry I Věštecké zajímavosti I Geopatogenní zóny - příčina chorob I Napsali o mně I Ceník I Reference zákazníků 1  I Reference 2 I  Kontakt I

 

Navazující  témata

I Nabídka I Proč se orákula nemýlí? I Velké orákulum a I-ťing I Orákulum v běžném životě I Rozdíl mezi orákulem a proroctvím I Kartářské techniky I Duchovní odezva

 

Webdesign: Jan Bajura