Jan Bajura

http://vestba.wz.cz

 

 

 

 

 

   

  

                                   Věštění  budoucnosti

 

 

 

 

 

                        Než se rozhodnete napsat...

 

                                                               

        Menu

 

 

 

 

 

 

Hlavní stránka

Co nabízím

Věštění z tváře

Věštění z ruky

NUMEROLOGIE

Karma zák.osudu

Duch.zák.života

Duch.zák.úspěchu

Kosm.hra života

Duše a stres

Duše a temnota

Duše,mysl a tělo

12 tajemství

 

Věštec.zajímavosti

Věštecké kuriozity

Věštectví a podvody

 

Napsali o mně

Reference 1

Reference 2

KONTAKT

Zájem o stránky

 

 

 

Chtěl bych požádat zákazníky, aby si přečetli všechny informace a nedotazovali se na to, co je už v ceníku uvedeno:Kolik to bude stát? Jaké údaje potřebujete? A podobně.

    Doručování, platby, zasílání předpově  

 1. E-maily a objednávky:

 1. Platby:

 1. Doručování:

 1. Termíny zaslání:  Předpovědi zasílám do 1 až 3 týdnů - podle pořadí zaslané platby. Je-li někdo netrpělivý, může to zkrátit včasnou objednávkou.

 2. Fotografie: Pro předpověď budoucnosti (u výběru číslo 2 + 3; ) potřebuji především Vaši fotografii =  Jaké by měly fotografie vypadat, uvádím na konci ceníku.

 3. Potřebné  údaje k  předpovědi:  Údaje musí být pravdivé, na  neexistující osobu  nemá  smysl dělat předpověď.

    Ke každé objednávce a věštění 1 4 uveďte

a) Jméno + současné příjmení

b) Rodné příjmení

c) Datum narození  

 Objednávka č. 1

d) Pro partnerské vztahy = stejné údaje o partnerovi (ce), viz. písm. a) - c)

     Objednávka  č.2 + 3 = Fotografie

e) Fotografie:  Jak mají fotografie vypadat - viz. dole na konci ceníku

f) Telefonický kontakt  (kdyby se porouchal internet, abych mohl zaslat SMS

 

Informace i údaje jsou diskrétní, spolehlivost je zaručena, po věštění vše z PC vymažu, případné obavy jsou zbytečné.  


K VÝKLADŮM

Kdo si přečte většinu stránek, zjistí, jak všechno do sebe zapadá, z osudového hlediska najde: "PROČ tady JE a jeho život JE takový, jaký je..." K mnoha věcem argumentuji fakty, které přikládám, jiné se najdou na webu.

   Prediktivní numerologie je analýza, která zabere několik hodin, tyto výklady nedělám na počkání, ale pouze písemně. Astrolog se dívá do počítače a čte.., znalosti však rozhodují, čemu dává člověk přednost, já dávám prediktivní numerologii, neboť astrologie není prediktivní vědou a nemůže zjišťovat to, co věštecká numerologie, která má 100% jiné postupy a jde o čísla, jež jdou daleko za rámec pouhého pohledu na energie planet.

    Příklad: Jeden z předních astrologů (držitel Bludného balvanu od spol. Sysifos) kdysi uvedl, že na prezidenta USA George Bushe bude v roce 2003 spáchán atentát a zemře. Pan exprezident Bush žije ve své spokojenosti dál, nic se nedělo. Příklad 2: časopis ŠÍP dne 3.2.2007 zveřejnil od astrologa M.G. analýzu: "Causa Svobodových: Podívám-li se na postavení hvězd Karla Svobody v době tragické události, nevidím nic mimořádně špatného... postavení tranzitujících hvězd bylo v té době Karlovi docela příznivě nakloněno".Polibek smrti není příznivá konstelace hvězd! Jinak by K.S. žil dál, koho štěstí chrání, tomu se "nic nestane". A pokud by naopak šlo o tvrzení, že "Hvězdy nakloněny nebyly", měla by analýza hodnotit reálný předpoklad, což z pouhého postavení planet vyhodnotit nelze. Astrologické prognózy vykazují mezeru a věštění se nevyplňuje správně. Důkazem jsou věštby, které média sdělují a vyplnily se zcela opačně. Spolek Sisyfos.CZ  každý rok uděluje za astro-věštby "Bludné balvany", což si tam může každý najít i s jmény astrologů.

Věštba z pouhého postavení planet  by byla přísnou osudovostí, neboť by negativní energie zasáhly "osudovou ranou" každého bez rozdílu, když by procházely jeho životem, přestože "byl hodný", a to velmi často- viz."Energie planet a karma". Veškeré události a vše ostatní se v životech lidí řídí zákonem karmy=příčinou a následkem, a přitom je jedno, jestli jde o autonehodu, havárii letadla či jinou událost ta je vždy vyvolána odpovídající příčinou, a za „řetězci náhod“ vždy stojí zákon karmy.  Kde není příčina nemůže být ani následek, což astrologie neřeší, ani to z pouhého postavení planet řešit nemůže. Astrolog v počítači  karmu nevidí - viz. "šokující věštby", kdy jeden měl zemřít a žije spokojeně - nahoře 1.příklad; Druhému byly "hvězdy příznivě nakloněny" a zemřel-viz. 2.příklad nahoře. Já jsem např. od roku 1981 ženatý, zlými energiemi planet jsem prošel několikrát a nerozvedl se, jsem stále spokojený.  Prediktivní numerologie však zkoumá úplně jiné aspekty (než astrologie), takže karmu vidí v každém roce, i v konkrétních měsících a dnech, dokonce v % - viz.178 nebo 180

CHARAKTER je KARMA (energetické konstrukce=biopole) > změněný charakter je změněná karma. Jádro charakteru se změnit nedá, ale člověk duchovně a morálně jít nahoru může, takže má na vybranou, osud mu na jeho životní cestě naplánoval, co prožije a zůstává na něm, kam bude své sklony více směrovat.Pokud kolem pozitivního převládají negativní čísla, je předpoklad, že se to nebude chtít vyplnit pozitivně a člověk by měl zavčas své kroky nasměrovat jinam. Nemusí však, pak by ale neměl naříkat - viz. příklady 1- 6 (dole) na konkrétních jménech. Kdo numerologii nerozumí, těžko to pochopí, ale jsou to nauky přes 5 tisíc let staré. Zrovna tak, jak se vypočítává numerologický rok, tak se spojují čísla roku s jinými čísly, což znamená, že pro každý rok vzniká řada čísel, které cosi sdělují.

Ti co znají jen karty, rády přesvědčují, co člověk prožil "Minulých životech". A ti co mají karty především jako kulisu, se raději předvádějí kyvadlem nebo čmáranicemi na papíře a vyřizují bludné vzkazy andělů o budoucnosti TV diváka. Kupodivu mnoho důvěřivců na tuto schizofrenii slyší a někteří tomu 100% věří. V září 2017 mi zase napsala několikátá televizní divačka: 

     "..chtěla bych poděkovat za Vaše stránky, moc mi pomohly...měla jsem tu čest s věštkyní Anie, která se mi dívala do minulých životů a vystrašila mě k smrti. Naštěstí řízením osudu jsem našla Vaše stránky dřív než jsem se z toho stihla dočista zbláznit, i ten týden byl pro mě věčnost. Přesně jak v mnoha případech popisujete zkušenosti ostatních volajících, režie Vás vypne a vy pak nemáte šanci ani na nějaké bližší vysvětlení, či nějak oponovat, když slyšíte, jak jste hrozná a co všechno děláte i v tomhle životě, který jsme schopni sami nějak posoudit a není jakákoliv šance se bránit...Snad se brzy podaří, aby Anie ze všech televizí zmizela a přestala rozsévat strach a hrůzu...Je pak velmi těžké ze své mysli všechno vytěsnit a mít kontrolu nad svými myšlenkami... Ještě jednou velké díky, té největší paniky se mi podařilo zbavit jen díky Vaší práci, kterou si dáváte v vypracováním Vašich stránek."

    Kontroverzní televizní kartářky: Anie + Alenka Pastelka se stále prezentují jako zázračné vědmy, ale jsou to pouze vykutálené podvodnice!  Aby toho nebylo málo, Anie kartářka ke lžím kdysi ještě připojila "plechovou hvězdu" s názvem"Involuční hexagram" s 15 zázračnými schopnostmi za 999,-  a nabízela to přes televizi Relax, pořad "Vědmy radí".  Česká obchodní inspekce na to obdržela podnět... a do týdne (4.3.2014) byla nabídka hexagramu urychleně stažena, Anie videoreklamu z YouTube vymazala. Na svých webových stránkách o HEXAGRAMU  již nepíše, že do sebe stahuje, všechny záněty, horečky, otoky, infekce, že pomáhá doléčit infekční stavy, rakovinu, DNU...., tedy to, co všechno předtím měla na YouTube. Ti, co si její hexagram koupili a dávají si ho pod hlavu, že léčí i rakovinu, se musí hodně divit, že neléčí a nedoléčuje vůbec nic...(účinek může být jen v tom, že je ostré hroty hvězdy píchají pod polštářem do hlavy). V noci na 15.3.2014 zklamaná divačka Anie kabátářce zavolala, že je "podvodnice a bestie", ale to vznětlivá Anie nemohla rozchodit, a tak si sprostými slovy na TV Relaxu  udělala  tolik ostudy, že z televize na čas zmizela. Co všechno  Anie řekla ( i na vrub jiných kartářek) lze číst v odstavci "TEST JASNOVIDNOSTI"

  Pokud si Anie kartářka myslí, že to jsou pomluvy, může podat žalobu! Konečně bude muset při soudním řízení prokazovat, že jasnovidná je a vznese se i požadavek na vyjádření psychiatra. To platí i pro Alenku Pastelku. Kdo uvažuje, mělo by mu dojít, že kdyby obě dámy byly jasnovidné, už dávno by shrábly z Bruselu 25 miliónů a byly vysmáté! Prezentace "jejich schopnosti" je shodný podvod, jako při předváděcích akcích zboží, lidé a poslanci Parlamentu ČR těmto podvodníkům říkají ŠMEJDI!  


osobní konzultace

Tyto ceny neplatí pro písemné předpovědi!!! 

 Předpovědi budoucnosti.... do hodiny.................. 1.000,-Kč 

Objednávky jsou však omezené kvůli písemným předpovědím.

Přítomnost přihlížející osoby u výkladů nepřipadá v úvahu, byť by šlo  o nejmilejší osobu nebo partnera, jde o intimní záležitosti -viz."Rady před výkladem karet"


 

Písemné předpovědi

Tajemství štěstěny osudu je zapsáno ve třech oblastech: tvář+dlaně+data narození,

Není to v kartách, ty při každém výkladu ukážou něco jiného.

Lze využít i kombinace technik:

 

          Numerologii - viz. "numerologické systémy"

          Astrologii

          Čtení z obličeje

          Čtení z dlaní rukou

          Výklad karet (mariášové, bridžové )

Někdy se věci dějí, že už nelze myslet na kartářku - viz. únos českých dívek 03/2013 v Pákistánu. I když si dívky bezpečnost cesty ověřovaly, přesto je unesli! Život je hra neviditelných sil - skrze ty viditelné. K cestě Balúčistánem v Pákistánu ministerstvo zahraničí dlouhodobě varuje, že tam jde o život. Nevěřící TOMÁŠ je ale vždycky přesvědčen, že jemu se nic přihodit nemůže. Již Sókrates (řecký filosof - 399 př. n. l.) říkal, že lidé chybují hlavně proto, že "jednají podle svých domněnek", svých společníků se proto často vyptával tak, aby si protiřečili a dokázal jim, že nic nevědí. "Nevěřící Tomášové" vědí tolik, jako unesené dívky.

Písemnou předpověď si je možno přečíst, připomenout si některé věci, což lze využít. Kdyby člověk některé věci věděl,nemusely by ho potkávat bolestivé rány osudu.Ačkoliv šlo o pozitivní čísla osobního roku, přinesly problémy:  (1) Majitel cestovky Václav Fischer   2x po sobě do 9 let zbankrotoval a přišel o všechen majetek, naposledy ve 2009=rok 3; kartářka mu v TV pořadu "Věštírna" doporučila koupit letadlo Boeing, a to jeho 1. bankrot urychlilo. |(2) Zatčení MUDr.Davida Rátha=rok 5; dobré číslo NE? Nedobře to však dopadlo! | (3) Vůbec nemusí jít o karmické roky 7,8 - viz. unesené dívky v Pákistánu (03/013)- Hana byla v roce 1 a Tonča říjnem vstupovala do roku 1, což běžně předpokládá úspěch a nový život. Nový život sice nastal, ale  jaký? |(4) Úmrtí zpěváka Patrika Stoklasy=rok 1;| Michael Schumacher, těsně před vypršením roku 1 se stal úraz, ale ani rok 2 nebývá špatný. (5) Sebevražda hudebního skladatele Karla Svobody=rok 3; | (6) Šéfdirigent Bohumil Kulínský=rok 3 s nástupem do vězení na 5,5 roku. | (7) JUDr. Stanislav Gross ve 2013 + 2014=rok 1 + 2=smrtelná nemoc| (8) Kateřina Netolická 10.11.2014- rok 1.

Další příklady 2-14 v  Numerologii III. také dokazují, že u numerologických roků nelze vědět, co přinesou, protože mají 2 významy = pozitivní i negativní. V příkladech je evidentně vidět, že pozitivní roky se mohou projevit zvratem a negativní roky přinést štěstí. To ale ukazují jiná čísla než čísla osobního roku. Posuďte situaci zpěvačky Ivety Bartošové - v roce 2013 byla až do 8.4.2014 v roce 9 a vdala se; poté vstoupila do roku 1, ale všichni v časopisech četli, že se lidé bojí o její život... Z výše uvedených příkladů však není možné, aby se lidé báli roku 1, protože v té numerologické jedničce to nevězí, eventuální "problém" ukazují jiná věštecké čísla.  

Referencí k rozborům mám dost, fotokopie e-mailů se zpětnou vazbou jiní věštci jako já nezveřejnili.

OBJEDNÁVKY

                                        objednávkou je platba

1) Vzhledem k tomu, že není možné zpracovat libovolné množství zakázek, musím jejich počet regulovat - viz. informace nahoře na začátku CENÍKU bod 1- 5: "Doručování, platby a zasílání předpovědí".

2) V objednávce uveďte: číslo výběru + cenu + způsob PLATBY

 

 

číslo

VÝBĚR PŘEDPOVĚDÍ

Výklad karet, Prediktivní numerologie; Tvář; Dlaně

věštba na 1 osobu (kromě výběrů č.1 + 4)

Hranice mezi iluzí a pravdou je NEVIDITELNÁ, proto se výklady dělají, umí poodhalit roušku budoucích událostí.

 

Cena

 

 

1

Rozbor + vztahy s dlouhodobou předpovědí

Existuje-li u žadatele partner, dívám se u vztahu do předpovědi obou. Je-li osob  k posouzení vztahů více, je na každou další osobu příplatek 300,-Kč.

Fotografie jsou určeny pouze k výběru předpovědí č.2+3; chce-li přesto někdo i s fotografiemi, je to za příplatek

300,-Kč za tvář + 300,- za dlaně

1) Dlouhodobá předpověď žadatele je analýza každého roku života. Je-li například dělán rozbor na 20 - 30 let - musí se udělat 30x analýza každého roku, až teprve poté je možné psát, co budoucnost s  největší pravděpodobností přinese. Jinak nelze hovořit o dlouhodobé předpovědi, protože život je o každém roku.  Výklad nad jeden rok nelze dělat kartami - neumí dopředu rozebrat každý rok života, což je možné pouze s prediktivní numerologii > vlevo nahoře obrázek  "Prediktivní numerologie". 

2) Nechce-li žadatel dlouhodobou předpověď, protože řeší nečekaně problémy, dlouhodobou předpověď zkrátím např. na 5 let pro věci, které momentálně řeší.  Cena zůstává stejná.

3) Chce-li někdo toho rozebrat více - viz. rozbor 4, stačí kliknout na "TAJEMSTVÍ  KE ŠTĚSTÍ", které nabízí  12 možností  z 36

 • viz.co přináší zbytečný stres: tabulky "...míra stresu"

 

 

 

1200,-

2

 Z dlaní rukou  nebo  obličeje 

Každá ruka je mapou toho, co se bude dít v našich životech. Stačí se jen podívat jaké tratě na nich vedou a jaké odpovědi jsou  přímo před námi. Pomáhá člověku též analyzovat jeho partnerské vztahy. Vše co se musí udělat, je porovnat vaše dlaně z fotografií.

 

1000,-

 

 

 

 

3

Z obličeje+dlaní rukou

viz. kapitolu Věštění z ruky a "Věštění z tváře"

Dvoj-kombinace věštění je levnější-viz samostatné ceny

 

 

1200,-

 

4

Velký rozbor s dlouhodobou předpovědí

Každý člověk se rodí s mapou svého životního plánu, ale jen málo lidí ví, že takové mapy existují. Čísla slouží jako první krok dekodéru k odemknutí skryté síly uvnitř každého z nás a je klíčem k urychlení sebeovládacího procesu. To vyžaduje rozluštit hádanku každého jedince pro dosažení nejlepších výsledků. Lidé by měli znát tajuplnosti svých čísel.., neboť jsou příčinami věci, které se mu v životě dějí a opakují! A pak: "Bože proč se to stalo zrovna mně? Proč mamince, otci? Proč nečekaně zemřel můj milovaný manžel, dítě.." Toto nebezpečí je uzavřeno v každém z nás, v naši nevědomosti a působí přesně podle toho, co osudového si každý přitáhne svou  karmickou konstrukcí. Hrůzy s nimiž se setkáváme jsou důsledkem  duchovní neznalosti.  

Často se hovoří o prokletí, člověk se však do něj může uvrhnout sám - stačí kliknout na tento odkaz a na konci stránky číst:  "SATANOVO BRÁNA". Dále dole klik na "Tajemství ke štěstí" a z 36 nabídek si vybrat 12, které nejvíce zaujmou..

klik na  tajemství  KE  štěstí

nebo  Numerologie I. + II. + III.

nebo  OSUDY.CZ

FOTO nezasílejte! Jinak to je za příplatek=na každou osobu 300,-Kč za TVÁŘ + 300,-Kč za DLANĚ

 

 

2000,-

Fotografie  dlaní

Pro fotografování můžete použít mobilní telefon

Mobilním fotoaparátem lze pořídit kvalitní fotografie. Než fotografie zašlete, prohlédněte si je v počítači, zda jsou na nich vidět i drobné čárky (roztřesením ruky při mačkání spouště fotoaparátu).

Vzor fotografie: Dlaň musí být vidět celá i s konečky prstů a liniemi na zápěstí,

Prsty jsou volně, nikoliv úmyslně roztažené nebo sevřené, jinak to deformuje čáry

Dole detail zvětšené fotografie - lze číst z ruky bez přítomnosti osoby

Níže uvedenou fotografii takto nepořizujte, když dlaň dobře zaostříte (viz nahoře), tak si to zvětším do požadované velikosti jako dole.

Fotografie  tváře

Prosím nezasílejte umělecké fotografie, kde je půlka tváře zakrytá vlasy, podepřená brada rukou apod., zakryjete tím mnoho detailů. Než zašlete fotografie mailem, prohlédněte si je ve svém prohlížeči, zda nejsou rozmazané a jsou při zvětšení čitelné detaily tváře i s bradou.

 1. Fotografie zepředu by měla být 1x bez úsměvu, úsměv roztáhne a znehodnotí detaily o zdraví..

 2. Jestliže máte  fotografií více, je dobré vidět ze strany - nos i uši. Každé ucho může být v detailech jiné

 3. Nesmí být rozostřená (rozmazaná) a je potřebný snímek tváře z blízka,  je nutno vidět  vrásky i znaménka.

 4. Tvář musí být bez brýlí, neboť zakryjí podstatné detaily 

 5. Čelo pokud možno nezakrývat, aby byla vidět jeho výška a šířka a bývají na něm někdy vidět důležité vrásky

 6. Tvář muže potřebuji vidět bez VOUSŮ.  

 7. Pokud byly z tváře odstraněny mateřská znaménka a jiné kožní výrůstky, označte KDE?

 8. Data narození jsou potřebná, abych rozlišil minulost, současnost a budoucnost. Také osudová doba se počítá od narozenin do dalších narozenin, nikoliv od 1.ledna

  K předpovědi  je třeba vzít v úvahu jméno+příjmení, jméno může karmicky zatěžovat, skrývá informace po předcích a je důležité.

   

Vážení čtenáři, pokud Vám v budoucnu nepůjdou otevřít stránky na kterých jste, zadejte do vyhledavače níže uvedenou adresu, odkud se dostanete na všech dalších 40 stránek:

www.vesteni-osudu.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

 

Nabídka

Osud lze poznat I VĚŠTĚNÍ  Z  TVÁŘE  I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Numerologie I Věštění z  karet I  Tajemný zákon osudu I Tajemství 12-ti zvěrokruhů I Duchovní zákony úspěchů I Zákony energií, protikladů a života I Tajemství  mysli,  duše a těla I Stres a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I Jsme účastníky kosmické hry I Věštecké zajímavosti I Geopatogenní zóny - příčina chorob I Napsali o mně I Ceník I Reference zákazníků 1  I Reference 2 I  Kontakt I

 

Navazující  témata

I Nabídka I Proč se orákula nemýlí? I Velké orákulum a I-ťing I Orákulum v běžném životě I Rozdíl mezi orákulem a proroctvím I Kartářské techniky I Duchovní odezva

 

Webdesign: Jan Bajura