Jan Bajura

http://vestba.wz.cz

 

 

 

 

 

   

  

                                   Věštění  budoucnosti

 

 

 

 

 

                        Než se rozhodnete napsat...

 

                                                               

        Menu

 

 

 

 

 

 

Hlavní stránka

Co nabízím

Věštění z tváře

Věštění z ruky

NUMEROLOGIE

Karma zák.osudu

Duch.zák.života

Duch.zák.úspěchu

Kosm.hra života

Duše a stres

Duše a temnota

Duše,mysl a tělo

12 tajemství

 

Věštec.zajímavosti

Věštecké kuriozity

Věštectví a podvody

 

Napsali o mně

Reference 1

Reference 2

KONTAKT

Zájem o stránky

 

 

 

Chtěl bych požádat zákazníky, aby si přečetli všechny informace a nedotazovali se na to, co je už v ceníku uvedeno:Kolik to bude stát? Jaké údaje potřebujete? A podobně.

    Doručování, platby, zasílání předpově  

 1. E-maily a objednávky:

 1. Platby:

 1. Doručování:

 1. Termíny zaslání:  Předpovědi zasílám do 1 až 3 týdnů - podle pořadí zaslané platby. Je-li někdo netrpělivý, může to zkrátit včasnou objednávkou.

 2. Fotografie: Pro předpověď budoucnosti (u výběru číslo 2 + 3; ) potřebuji především Vaši fotografii =  Jaké by měly fotografie vypadat, uvádím na konci ceníku.

 3. Potřebné  údaje k  předpovědi:  Údaje musí být pravdivé, na  neexistující osobu  nemá  smysl dělat předpověď.

    Ke každé objednávce a věštění 1 4 uveďte

a) Jméno + současné příjmení

b) Rodné příjmení

c) Datum narození  

 Objednávka č. 1

d) Pro partnerské vztahy = stejné údaje o partnerovi (ce), viz. písm. a) - c)

     Objednávka  č.2 + 3 = Fotografie

e) Fotografie:  Jak mají fotografie vypadat - viz. dole na konci ceníku

f) Telefonický kontakt  (kdyby se porouchal internet, abych mohl zaslat SMS

 

Informace i údaje jsou diskrétní, spolehlivost je zaručena, po věštění vše z PC vymažu, případné obavy jsou zbytečné.  


K VÝKLADŮM

Kdo si přečte většinu stránek, zjistí, jak všechno do sebe zapadá, z osudového hlediska najde: PROČ jeho život takový je? K mnoha věcem argumentuji fakty, které přikládám, jiné se najdou na webu.

   Prediktivní numerologie je analýza, která zabere několik hodin, výklady nedělám na počkání, pouze písemně. Astrologie není prediktivní vědou a nemůže zjišťovat to, co zjišťuje numerologie věštecká, protože čísla jdou daleko za rámec pohledu na energie planet. První po stvoření světa bylo slovo, je tvořeno písmeny, a písmena mají individuální čísla. Na číslech je závislá veškerá věda a život (bez výpočtů nelze vymyslet a udělat nic). Čísla nejsou ničím náhodným a mají také vztah k vyšším věcem metafysickým, ale i k věcem našeho všedního života,  což je dešifrovací pomůcka pro odhalování životních dějů. V číslech lze v najít, co se odehrálo v minulosti, co působí v současnosti, a jaké událostí teprve přijdou.  

Proč není astrologie prediktivní vědou? Protože zveřejňované horoskopy jsou nic neříkající tlachy, a astrologické věštby se vyplňují zcela jinak. Spolek SYSIFOS.CZ  každý rok uděluje za astro-věštby "Bludné balvany", což si může každý přečíst i s jmény astrologů. Jeden z předních astrologů ČR (držitel několika Bludných balvanů od spol. Sysifos) věštil pro rok 2003 spáchání atentátu a smrt exprezidentu USA Georgu Bushovi. Samozřejmě se vůbec nic nestalo. A dalších scestných astro-věštění je plno.

   Astrologická predikce  se pohybuje v přísných prognózách, věští  "smrt..."  a nebere ohled, že existuje mezi nebem a zemí Síla, ke které si lidé modlí.... Nikdo se nemodlí k planetám, a na to astrologové zapomínají. Sdělují, kdy-kdo zemře..., ale opak je pravdou - viz příklad nahoře. O tom, co se musí stát nerozhoduje věštba, ta sděluje, co působí..., ale i když je osudově určeno, že člověk "zítra zemře", zemřít nemusí, osud může být změněn MOCÍ NEJVYŠŠÍ. K tomu stačí video: "13.komnata psychologa Jeronýma Klimeše" - kdysi dávno se u něj objevila rakovina, otázku smrti měl vyřešenou a své bytí s výhledy života pouze na 2 roky přestal řešit, připravil se k odchodu na "onen svět", mezitím napsal knihu "Psycholog a svědectví o Kristu", rakovina zmizela, dr.Klimeš žije dál a je vitální. Žádný věštec na světě nemůže predikovat smrt, není Bůh, je to povyšování se na Boha = smrt; viz. blasfémie:  ZDE

Nelogičnost též prozrazují scestné věštby typu: "Co rok 2019 přinese, jak se lidé budou mít..." apod. Osud je individuální, dokazují to katastrofy při kterých se někteří zachrání a jiní zemřou, protože veškeré události se v životech lidí řídí zákonem karmy, a přitom je jedno, jestli jde o rakovinu, autonehodu, havárii letadla nebo úspěch.  Nezbohatnou všichni, nemají bohatství všichni stejně veliké. A co se týče toho špatného, také to nepostihuje každého stejně, a proto se tomu říká osud. Ten je individuální, nikoliv hromadný - někteří přežili válku, koncentráky a dožili se vysokého věku, přestože byli v "lágru" na hraně smrti.

    Ti co znají jen karty, rády přesvědčují, co člověk prožil "Minulých životech". A ti co mají karty jako kulisu, se raději předvádějí kyvadlem nebo čmáranicemi na papíře a vyřizují bludné vzkazy od andělů o budoucnosti. Kupodivu mnoho důvěřivců na tuto schizofrenii slyší a někteří i 100% věří. 

    Kontroverzní televizní kartářky: Anie + Alenka Pastelka se stále prezentují jako zázračné vědmy, ale jsou to pouze vykutálené podvodnice!  Aby toho nebylo málo, Anie kartářka ke lžím kdysi ještě připojila "plechovou hvězdu" s názvem"Involuční hexagram" s 15 zázračnými schopnostmi a hexagram nabízela přes TV Relax, pořad "Vědmy radí".  ČOI na to obdržela podnět... a během týdne (od 4.3.2014) byla nabídka hexagramu urychleně stažena a Anie videoreklamu s nabídkou vymyšleného "zázraku" z YouTube okamžitě vymazala. Ti, co si její hexagram koupili a dávali si ho pod hlavu, že léčí i rakovinu, se museli hodně divit, že neléčí a nedoléčuje vůbec nic...(účinek může být jen v tom, že ostré hroty hvězdy mohly způsobit zranění).   


 

Písemné předpovědi

Tajemství štěstěny osudu je zapsáno ve třech oblastech: tvář+dlaně+data narození,

Není to v kartách, ty při každém výkladu ukážou něco jiného.

Lze využít i kombinace:

 

          Numerologii - viz. "numerologické systémy"

          Čtení z obličeje

          Čtení z dlaní rukou

          Výklad karet (mariášové, bridžové )

 Numerologii III. dokazuje, že numerologické roky mají 2 významy = pozitivní i negativní. V příkladech je evidentně vidět, že pozitivní roky se mohou projevit zvratem a negativní roky přinést štěstí. To ale ukazují jiná čísla než čísla osobního roku.  

OBJEDNÁVKY (písemné zpracování)

                                        objednávkou je platba

1) Vzhledem k tomu, že není možné zpracovat libovolné množství zakázek, musím jejich počet regulovat - viz. informace nahoře na začátku CENÍKU bod 1- 5: "Doručování, platby a zasílání předpovědí".

2) V objednávce uveďte: číslo výběru + cenu + způsob PLATBY

 

číslo

VÝBĚR PŘEDPOVĚDÍ

Hranice mezi iluzí a pravdou je NEVIDITELNÁ;

výklad poodhaluje roušku budoucích událostí.

 

Cena

 

 

1

Rozbor + vztahy s dlouhodobou předpovědí

Existuje-li u žadatele partner, dívám se u vztahu do předpovědi obou. Je-li osob  k posouzení vztahů více, je na každou další osobu příplatek 300,-Kč.

Fotografie jsou určeny pouze k výběru předpovědí č.2+3; chce-li přesto někdo i s fotografiemi, je to za příplatek

300,-Kč za tvář + 300,- za dlaně

1) Dlouhodobá předpověď žadatele  je analýza každého roku života. U rozboru na 20 - 30 let se musí dělat  analýza 30x, teprve poté je možné napsát budoucnost. Jinak nelze hovořit o dlouhodobé předpovědi, protože život je o každém roku.  Výklad nad jeden rok nelze dělat kartami - neumí rozebrat každý rok života, což je možné pouze s prediktivní numerologii > vlevo - obrázek nahoře  "Prediktivní numerologie"   

2) Nechce-li žadatel dlouhodobou předpověď zkrátím ji např. na 5 let  Cena zůstává stejná.

3) Chce-li někdo toho rozebrat více - viz. rozbor 4, stačí kliknout na "TAJEMSTVÍ  KE ŠTĚSTÍ", které nabízí  12 možností  z 36

 

 

 

1200,-

2

 Z dlaní rukou  nebo  obličeje 

Každá ruka je mapou toho, co se bude dít v našich životech. Stačí se jen podívat jaké tratě na nich vedou a jaké odpovědi jsou  přímo před námi. Pomáhá člověku též analyzovat jeho partnerské vztahy. Vše co se musí udělat, je porovnat vaše dlaně z fotografií.

 

1000,-

 

 

 

 

3

Z obličeje+dlaní rukou

viz. kapitolu Věštění z ruky a "Věštění z tváře"

Dvoj-kombinace věštění je levnější-viz samostatné ceny

 

 

1200,-

 

4

Velký rozbor s dlouhodobou předpovědí

Každý člověk se rodí s mapou svého životního plánu, ale jen málo lidí ví, že takové mapy existují. Čísla slouží jako první krok dekodéru k odemknutí skryté síly uvnitř každého z nás a je klíčem k urychlení sebeovládacího procesu. To vyžaduje rozluštit hádanku každého jedince pro dosažení nejlepších výsledků. Lidé by měli znát tajuplnosti svých čísel.., neboť jsou příčinami věci, které se mu v životě dějí a opakují! A pak: "Bože proč se to stalo zrovna mně? Proč mamince, otci? Proč nečekaně zemřel můj milovaný manžel, dítě.." Toto nebezpečí je uzavřeno v každém z nás, v naši nevědomosti a působí přesně podle toho, co osudového si každý přitáhne svou  karmickou konstrukcí. Hrůzy s nimiž se setkáváme jsou důsledkem  duchovní neznalosti.  

Často se hovoří o prokletí, člověk se však do něj může uvrhnout sám - stačí kliknout na tento odkaz a na konci stránky číst:  "SATANOVO BRÁNA". Dále dole klik na "Tajemství ke štěstí" a z 36 nabídek si vybrat 12, které nejvíce zaujmou..

klik na  tajemství  KE  štěstí

nebo  Numerologie I. + II. + III.

nebo  OSUDY.CZ

FOTO nezasílejte! Jinak to je za příplatek=na každou osobu 300,-Kč za TVÁŘ + 300,-Kč za DLANĚ

 

 

2000,-

Fotografie  dlaní

Pro fotografování můžete použít mobilní telefon

Mobilním fotoaparátem lze pořídit kvalitní fotografie. Než fotografie zašlete, prohlédněte si je v počítači, zda jsou na nich vidět i drobné čárky (roztřesením ruky při mačkání spouště fotoaparátu).

Vzor fotografie: Dlaň musí být vidět celá i s konečky prstů a liniemi na zápěstí,

Prsty jsou volně, nikoliv úmyslně roztažené nebo sevřené, jinak to deformuje čáry

Dole detail zvětšené fotografie - lze číst z ruky bez přítomnosti osoby

Níže uvedenou fotografii takto nepořizujte, když dlaň dobře zaostříte (viz nahoře), tak si to zvětším do požadované velikosti jako dole.

Fotografie  tváře

Prosím nezasílejte umělecké fotografie, kde je půlka tváře zakrytá vlasy, podepřená brada rukou apod., zakryjete tím mnoho detailů. Než zašlete fotografie mailem, prohlédněte si je ve svém prohlížeči, zda nejsou rozmazané a jsou při zvětšení čitelné detaily tváře i s bradou.

 1. Fotografie zepředu by měla být 1x bez úsměvu, úsměv roztáhne a znehodnotí detaily o zdraví..

 2. Jestliže máte  fotografií více, je dobré vidět ze strany - nos i uši. Každé ucho může být v detailech jiné

 3. Nesmí být rozostřená (rozmazaná) a je potřebný snímek tváře z blízka,  je nutno vidět  vrásky i znaménka.

 4. Tvář musí být bez brýlí, neboť zakryjí podstatné detaily 

 5. Čelo pokud možno nezakrývat, aby byla vidět jeho výška a šířka a bývají na něm někdy vidět důležité vrásky

 6. Tvář muže potřebuji vidět bez VOUSŮ.  

 7. Pokud byly z tváře odstraněny mateřská znaménka a jiné kožní výrůstky, označte KDE?

 8. Data narození jsou potřebná, abych rozlišil minulost, současnost a budoucnost. Také osudová doba se počítá od narozenin do dalších narozenin, nikoliv od 1.ledna

  K předpovědi  je třeba vzít v úvahu jméno+příjmení, jméno může karmicky zatěžovat, skrývá informace po předcích a je důležité.

   

Vážení čtenáři, pokud Vám v budoucnu nepůjdou otevřít stránky na kterých jste, zadejte do vyhledavače níže uvedenou adresu, odkud se dostanete na všech dalších 40 stránek:

www.vesteni-osudu.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

 

Nabídka

Osud lze poznat I VĚŠTĚNÍ  Z  TVÁŘE  I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Numerologie I Věštění z  karet I  Tajemný zákon osudu I Tajemství 12-ti zvěrokruhů I Duchovní zákony úspěchů I Zákony energií, protikladů a života I Tajemství  mysli,  duše a těla I Stres a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I Jsme účastníky kosmické hry I Věštecké zajímavosti I Geopatogenní zóny - příčina chorob I Napsali o mně I Ceník I Reference zákazníků 1  I Reference 2 I  Kontakt I

 

Navazující  témata

I Nabídka I Proč se orákula nemýlí? I Velké orákulum a I-ťing I Orákulum v běžném životě I Rozdíl mezi orákulem a proroctvím I Kartářské techniky I Duchovní odezva

 

Webdesign: Jan Bajura